Amazon Prime Video odsłania kulisy produkcji serialu Fallout. Nowy ekskluzywny materiał wideo zza kulis

Filmy/seriale
1938V
Fallout
Łukasz Musialik | 02.04, 20:32

Amazon Prime Video odsłania kulisy produkcji serialu „Fallout”! 

W najnowszym materiale wideo fani mogą zobaczyć, jak twórcy i aktorzy pracują nad adaptacją tej kultowej serii gier. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Serial, który jest opowieścią o podzielonym świecie po apokalipsie, obiecuje być pełen zaskakujących zwrotów akcji i mieć głęboko rozbudowane uniwersum.

Za kamerami „Fallout” stoi ekipa Kilter Films oraz wykonawczy producenci Jonathan Nolan i Lisa Joy. Nolan wyreżyserował pierwsze trzy odcinki, a Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner pełnią funkcję współproducentów wykonawczych oraz scenarzystów. W obsadzie znaleźli się Ella Purnell, Aaron Moten i Walton Goggins, a także Moisés Arias, Kyle MacLachlan i Sarita Choudhury.

Serial „Fallout” zabierze widzów dwieście lat po apokalipsie do świata, w którym luksusowe schrony przestają być bezpieczne, a ich mieszkańcy muszą stawić czoła nowym, niebezpiecznym realiom. Premiera serii na platformie Amazon Prime Video zaplanowana jest na 11 kwietnia 2024 roku.

Ten ekskluzywny materiał zza kulis to prawdziwa gratka dla fanów serii „Fallout” i miłośników postapokaliptycznych opowieści. Nie przegap okazji, aby zobaczyć, jak powstaje ten wyjątkowy serial.

Źródło: youtube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper