PS Plus Premium z nowymi grami. Niedawno spolszczony tytuł dostępny do wypróbowania

Gry
4063V
PS Plus
Mateusz Kucharski | 02.04, 14:00

Sony zadbało o kolejne nowości w abonamencie PlayStation Plus Premium. Dodane zostały dwie nowe gry, które gracze mogą wypróbować.

Do ogłoszenia pełnej listy tytułów, które trafią w tym miesiącu do PS Plus Extra/Premium wciąż jest trochę czasu. Tymczasem Sony postanowiło dodać dwie nowe wersje próbne. Triale oferowane przez wariant Premium to element subskrypcji, który spotyka się z największą krytyką wśród graczy. Korporacja wciąż stara się uatrakcyjnić usługę poprzez dodawanie kolejnych wersji próbnych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do katalogu Game Trials trafiły właśnie następujące gry: Persona 5 Tactica oraz Dakar Desert Rally. Oba tytuły dostępne są zarówno na PlayStation 5, jak i PlayStation 4. Jeżeli posiadacie subskrypcję Premium to możecie grać w wyżej wymienione produkcje przez dwie godziny. Po tym czasie wersja próbna przestanie być dostępna. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Persona 5 Tactica, gdyż Sega wydała niedawno aktualizację, która dodała do gry polskie napisy.

Warto dodać, że postępy jakie poczynicie w wersji próbnej można bez problemu przenieść do pełnej wersji, jeżeli zdecydujecie się na jej zakup. Niestety nie możemy tu mówić o darmowym demie, gdyż wymagana jest subskrypcja premium. Niemniej jednak, niektóre osoby, które korzystają z abonamentu, mogą być zainteresowane tą ofertą.

Persona 5 Tactica trial

Dakar Desert Rally trial

Źródło: PlayStation

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper