Królestwo Planety Małp pokaże nowe oblicze uniwersum? Gwiazda Wiedźmina na zwiastunie

Filmy/seriale
2026V
Królestwo Planety Małp Freya Allan
Iza Łęcka | 02.04, 13:01

Małpy zdominują planetę już tej wiosny. 20th Century Studios podkręca atmosferę oczekiwania i przedstawia najnowszy trailer „Królestwa Planety Małp”.

Reżyser Wes Ball pragnie przedstawić świeżutką wersję popularnego uniwersum Planety Małp. I nie ma w sumie czemu się dziwić – sympatycy serii czekają już 7 lat na najnowsze widowisko rozbudowujące historię. Na przebieg produkcji miało jednak wpływ wiele czynników, bo scenariusz powstawał w okresie pandemii, a w 2022 roku wystartowały prace na planie.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Królestwo Planety Małp” zostało pokazane na najnowszym, nieco dłuższym, materiale zmierzającym do sieci IMAX. W trakcie intensywnych ujęć możemy dokładniej przyjrzeć się postaci granej przez Freyę Allan. Młoda aktorka, znana głównie z roli Ciri w netflixowym „Wiedźminie”, może mieć niemały wpływ na przebieg wydarzeń.

Podczas kiedy małpy niemal całkowicie zdominowały planetę, żyjąc harmonijnie ze sobą, ludzie, rozlokowani w małych grupach, muszą walczyć o przetrwanie. Jedna z młodych małp doświadcza jednak podróży, jaka odciśnie piętno na jej dotychczasowym postrzeganiu świata – szczególnie że u władzy jest obecnie niezwykle despotyczny władca, budujący imperium poprzez przemoc i chaos.

W „Królestwie Planety Małp” w rolach głównych występują Freya Allan, William H. Macy, Dichen Lachman, Kevin Durand, Owen Teague, Peter Macon i Travis Jeffery. Za scenariusz odpowiadają między innymi Patrick Aison, Josh Friedman oraz Rick Jaffa.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper