Netflix otrzymał wieloletni hit HBO. Widzowie zobaczą aż 94 odcinki uznanego serialu

Filmy/seriale
173796V
Netflix
Iza Łęcka | 02.04, 07:35

Streamingowy gigant rozpoczął nowy miesiąc z przytupem. Katalog Netflixa wzmocnił kolejny znakomity serial dotychczas dostępny na HBO Max.

Nie jest żadną tajemnicą, że Netflix produkuje szereg nowych, oryginalnych projektów w różnych częściach świata, lecz równie chętnie nawiązuje biznesowe współprace i wykupuje czasowe dostępy do głośnych tytułów konkurencji. Tylko w ostatnich miesiącach widzowie serwisu mogli zobaczyć szereg znakomitych serii HBO - „7 stóp po ziemią”, „Kompanię braci” czy „True Blood”. Od wczoraj na platformie, oprócz „Stamtąd”, o którym wspominaliśmy, zawitała jeszcze jedna głośna opowieść.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Seks w wielkim mieście” został dodany do oferty Netflixa, a klienci mogą już sprawdzić aż 94 odcinki. Seria, która swego czasu łamała wszelkie tabu dotyczące życia i seksualności kobiet, była emitowana od 1998 roku i doczekała się 6 sezonów. Starania Darrena Star – twórcy produkcji – spotkały się z aż tak entuzjastycznym przyjęciem w branży, że serial zdobył 8 Złotych Globów i mógł się pochwalić wieloma innymi branżowymi nagrodami.

W rolach głównych w „Seksie w wielkim mieście” zobaczymy Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon, Kim Cattrall oraz Kristin Davis. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć ani jednego epizodu serii, to pamiętajcie, że przygody Carrie i jej przyjaciółek zostały rozbudowane o dwa filmy oraz kontynuację podzieloną na odcinki – te produkcje zobaczycie już na platformie HBO Max.

Źródło: Netflix

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper