Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2015 16:30
Square Enix nie przestają reklamować dema Final Fantasy XV
1675V

Square Enix nie przestają reklamować dema Final Fantasy XV

Japończycy przygotowują się do premiery wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV. Z tego powodu w Sieci pojawiły się kolejne screeny, które mają nas zachęcić do Episode Duscae.

Episode Duscae to wersja demonstracyjna Final Fantasy XV, z którą będą mogli zapoznać się wszyscy preorderowcy Final Fantasy Type-0 HD.

W trakcie rozgrywki trafimy na rozległe pola, gdzie będziemy walczyć z potworami oraz zwiedzać jaskinie. Zdobyte doświadczenie pozwoli nam rozwinąć umiejętności postaci, jednak punkty rozdzielimy dopiero po rozpaleniu ogniska. To w tym miejscu będziemy przygotowywać bohaterów, a nawet przyrządzimy jedzenie. Podczas przemierzania krainy napotkamy na wielkiego Behemotha, który będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem.  

Jeśli dokładnie przyglądacie się promocji kotleta z PlayStation Portable, to możecie odnieść wrażenie, że Square Enix chce nas zachęcić do tej produkcji wrzucając do gry demo najnowszej opowieści.

Mimo wszystko warto zerknąć na zaprezentowane zdjęcia – w galerii w dużej rozdzielczości – które wyglądają po prostu uroczo.

Pozycja będzie charakteryzować się naprawdę miłą dla oka grafiką...

Pytanie pozostaje jedno – a kiedy premiera pełnej wersji? :)

Źródło: Twitter.com

Tagi: demo final fantasy type-0 hd Final Fantasy XV screeny Square Enix