Stardew Valley rozbija bank. Rekordowe wyniki po premierze multiplayera dla 8 graczy. Nowa gra musi poczekać

Gry
1651V
Stardew Valley
Bartosz Dawidowski | 26.03, 09:20

Kto by się spodziewał, że stary, poczciwy Stardew Valley ma w sobie jeszcze taki potencjał? A jednak to się stało - gra notuje obecnie rekordowe wyniki dzięki premierze ogromnej aktualizacji 1.6

Podczas ostatniego weekendu fani Stardew Valley wygenerowali najwyższe wyniki frekwencji gry na Stam od momentu jej pojawienia się na platformie cyfrowej sprzedaży Valve w 2016 r. W nocy z soboty na niedzielę w Stardew Valley bawiło się na Steam równocześnie ponad 236 tysięcy osób, co jest wynikiem wyższym od tego uzyskanego przez nowość AAA w postaci Dragon's Dogma 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszystko dzięki wydaniu darmowej aktualizacji 1.6, która wprowadziła do rolniczej produkcji masę nowości (w tym multiplayer dla aż 8 graczy), o których przeczytacie więcej tutaj.

Autor dzieła już zapowiedział, że tworzenie jego nowego projektu, pt. Haunted Chocolatier, jest zawieszone - przynajmniej na kilka miesięcy - do czasu aż aktualizacja 1.6 zostanie wydana na wszystkich platformach w stanie pozbawionym bugów. Obecnie update 1.6 jest dostępny wyłącznie na PC. Czekamy na datę premiery aktualizacji 1.6 na konsolach.

Eric "ConcernedApe" Barone zapowiedział również, że opracowuje już poprawki bugów, które pojawiły się w związku z masą nowości w aktualizacji 1.6. Autor zdradził, że na PC już nadciąga update 1.6.3.

Po informacje i gameplay z Haunted Chocolatier odsyłam was do tego newsa.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/concernedape-wont-resume-work-on-haunted-chocolatier-until-stardew-version-1-6-is-settled/1100-6522145/?ftag=CAD-01-10abi2f

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper