Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2015 19:55
Guerrilla Games przygotowuje się do zapowiedzi nowego Killzone’a?
1653V

Guerrilla Games przygotowuje się do zapowiedzi nowego Killzone’a?

Przedstawiciele Guerrilla Games od 2004 roku przygotowali sześć produkcji z serii Killzone i prawdopodobnie wkrótce trafi na rynek kolejne dzieło tej zdolnej ekipy. Na Twitterze produkcji pojawiła się zagadkowa wiadomość, która pewnie ucieszy fanów tego uniwersum.

Od zeszłego roku otrzymujemy wiele informacji o kolejnych, wciąż niezapowiedzianych projektach Guerrilla Games. Główny zespół prawdopodobnie pracuje nad nowym IP na PlayStation 4 – o Horizon było głośno we wrześniu, gdy otrzymaliśmy pierwsze materiały oraz informacje o tym projekcie.

Nie możemy jednak zapomnieć, że ekipa posiada utalentowany, brytyjski zespół, który w zeszłym roku poszukiwał nowych pracowników do „wielkiego dzieła”. Guerrilla Cambridge przygotowała Killzone: Najemnik w 2013 roku i od wydania tej pozycji, studio tworzy nowy tytuł na PlayStation 4.

To właśnie o Brytyjczykach ponownie jest głośno, ponieważ na oficjalnym Twitterze Killzone pojawiła się poniższa wiadomość – „wkrótce”.

W Sieci pojawiły się automatycznie domniemania, że deweloperzy po dobrze przyjętym Najemniku otrzymali swoją szansę na duży projekt na PlayStation 4 w tym uniwersum.

Tą wiadomością może być Killzone: Najemnik 2 lub zwykłe wyzwania do Killzone: Shadow Fall. Jak zawsze na szczegóły musimy zaczekać. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: