Among Us doczeka się serialu animowanego. Obsada to plejada gwiazd

Gry
1254V
Among Us Noclip
Grzegorz Cyga | 15.03, 19:50

Among Us swego czasu było prawdziwym hitem. Nic dziwnego, że CBS Studios uznało, że to świetny materiał na serial animowany. Właśnie ujawniono, kto znajdzie się w obsadzie.

Chociaż Among Us zadebiutował w 2018 roku, prawdziwym hitem stał się w 2020 roku. Wówczas był to numer 1 na Google Play w 66 krajach, numer 1 na iOS w 55 państwach, w który w szczytowym momencie grało 500 milionów użytkowników miesięcznie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Niewykluczone, że za jakiś czas te wyniki zostaną pobite, ponieważ Innersloth pracuje z CBS Eye Animation Productions i Titmouse nad serialem animowanym. Pierwszy kadr z produkcji mogliśmy zobaczyć już kilka tygodni temu. 

Natomiast teraz redakcja Variety ujawniła pierwszych aktorów. W kreskówce wystąpią:

  • Randall Park (Wandavision, Aquaman)
  • Yvette Nicole Brown (Community, Drake i Josh)
  • Elijah Wood (Władca Pierścieni – trylogia)
  • Ashley Johnson (The Last of Us)

Randall Park ma zagrać Czerwonego, kapitana statku The Skeld, którego zadaniem oprócz dowodzenia jest zadowalanie ludzi. Yvette Nicole Brown użyczy głosu Pomarańczowemu z działu HR, który jest korporacyjnym oszustem bez kręgosłupa i jest zdolny do zwalniania przez e-maila.  Ashley Johnson zagra Fioletowego, szefa ochrony. Natomiast Elijah Wood wcieli się w Zielonego, bezpłatnego stażystę. 

Among Us obsada serialu

Źródło: Variety.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper