Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2015 17:39
DmC: Devil May Cry: Definitive Edition z wyzwaniami wyłącznie dla maniaków
1036V

DmC: Devil May Cry: Definitive Edition z wyzwaniami wyłącznie dla maniaków

Jedną z nowości, która pojawi się w ulepszonej wersji DmC: Devil May Cry jest nowy tryb wyzwań. Tym razem wcielimy się w Vergila, który będzie musiał zmierzyć się z niezwykłymi przeciwnikami na 60 poziomach. Chcecie zobaczyć jak wygląda Vergil’s Bloody Palace? Zapraszamy.

Twórcy z Ninja Theory od pierwszej informacji o możliwości przygotowania ulepszonej wersji DmC: Devil May Cry wiedzieli, że chcą dodać do gry Vergil’s Bloody Palace.

Jest to specyficzna arena, która wyróżnia się niezwykłym poziomem trudności. Na samym początku rozgrywki gracze rozpoczynają zabawę na poziomie Nephilim (20 poziomów), następnie walka nabiera rozpędu i śmiałkowie mierzą się z bardziej wymagającymi wyzwaniami (Son of Sparda - 20 poziomów). Natomiast na końcu poziom ponownie wzrośnie i już tylko nieliczni spróbują swoich sił w starciach na legendarnym Vergil Must Die.

Jest to na pewno miła ciekawostka dla fanów serii, którzy lubią rywalizować z kolejnymi hordami przeciwników.

Na pewno starcia umili zainteresowanym świetna muzyka – nawet ten krótki fragment rozgrywki może poszczycić się świetnym udźwiękowieniem.

DmC: Devil May Cry Definitive Edition trafi na rynek 10 marca.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/02/09/dmc-devil-may-cry-definitive-edition-vergils-bloody-palace-detailed-new-video

Tagi: Capcom DmC: Devil May Cry Definitive Edition gameplay