Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2015 19:50
Netflix pracuje nad serialem na podstawie The Legend of Zelda
495V

Netflix pracuje nad serialem na podstawie The Legend of Zelda

Fani Linka już niedługo mogą otrzymać przyzwoity serial. Gigant zajmujący się dystrybucją filmów rozpoczął wstępne prace nad serialem The Legend of Zelda.

The Wall Street Journal poinformował, że Netflix rozpoczął wstępne prace nad serialem na podstawie znanej serii Nintendo. Autorzy mają wzorować się na Grze o Tron, jednak według dziennikarzy WSJ opowieść ma być adresowana zarówno dla młodszych jak i starszych odbiorców.

Oczywiście pieczę nad produkcją mają trzymać przedstawiciele Nintendo, którzy dopilnują, aby projekt był na odpowiednim poziomie.

Jak możemy się łatwo domyślić, w historii zapewne poznamy dzielnego chłopca o imieniu Link, który musi uratować krainę Hyrule i tytułową księżniczkę Zeldę.

Aktualnie przedstawiciele Nintendo oraz Netflix nie chcą skomentować sytuacji, jednak jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy mieć pewność, że otrzymamy pozycję na bardzo wysokim poziomie. 

Źródło: http://www.videogamer.com/wiiu/legend_of_zelda_wind_waker_hd/news/netflix_working_on_a_legend_of_zelda_live_action_series.html

Tagi: netflix Nintendo the legend of zelda