Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2015 19:52
Aer - właśnie tak powinny wyglądać indyki? Pierwsze informacje o pozycji Forgotten Key
1754V

Aer - właśnie tak powinny wyglądać indyki? Pierwsze informacje o pozycji Forgotten Key

Produkcje niezależnych ekip mają coraz to mocniejszych przedstawicieli na wszystkich platformach. W każdym miesiącu otrzymujemy informacje o kolejnych, świetnych grach przygotowanych przez małe zespoły. Lubicie od czasu do czasu zagrać w intrygujące indyki? To poznajcie Aer.

Aer to przygodówka akcji przygotowana przez studio Forgotten Key. W produkcji gracze wcielają się w zmiennokształtną bohaterkę, która podróżuje po tajemniczym i wyjątkowym świecie w poszukiwaniu informacji pradawnej przepowiedni.

Pozycja przedstawia historię dziewczyny o imieniu Auk, która potrafi zmieniać się w ptaka. Z podobnego daru korzystają inni członkowie jej plemienia. Celem bohaterki jest znalezienie informacji o starożytnych technologiach. W trakcie rozgrywki Auk odkrywa kolejne informacje o pradawnej przepowiedni.

Autorzy przygotowując ten tytuł wzorują się na znanych dziełach, między innymi The Legend of Zelda: The Wind Waker oraz Podróż (Journey).

Najważniejszym elementem rozgrywki jest eksploracja, dzięki której poznajemy otaczający nas świat. Auk podczas swojej przygody odkrywa ruiny starożytnych bogów, spotka innych zmiennokształtnych i musi walczyć z przerażającymi potworami. 

Zaintrygowani? Niestety, na ten tytuł musimy zaczekać do przyszłego roku, ale możemy mieć pewność, że już wkrótce otrzymamy wiele ciekawych wieści na temat Aer. Autorzy obiecują niezapomnianą przygodę na wiele godzin.

W galerii znajdziecie pierwsze screeny z tej pozycji.  

Tagi: aer Forgotten Key galeria screeny

Nie przegap