Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2015 20:22
Nowy fragment rozgrywki z God Eater 2: Rage Burst na PlayStation 4
637V

Nowy fragment rozgrywki z God Eater 2: Rage Burst na PlayStation 4

Japończycy za dwa tygodnie wyruszą w długą i niebezpieczną podróż, w trakcie której śmiałkowie zawalczą z wielkimi bestiami. Wy też szykujecie się na premierę God Eater 2: Rage Burst? To zobaczcie najnowszy gameplay.

Sympatycy walk z ogromnymi bestiami mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną tej pozycji. Twórcy zaserwowali śmiałkom wycinek gry, na którym zainteresowani mogą sprawdzić podstawowe elementy rozgrywki.

Tytuł pod względem graficznym prezentuje się całkiem przyzwoicie – nie jest to najwyższa jakość, ale jak na debiut serii na PlayStation 4 to fani nie powinni narzekać.

Na uwagę na pewno zasługuje płynna i bezproblemowa rozgrywka – w tak dynamicznych produkcjach jest to istotny element.

Wydawca nadal nie potwierdził wydania gry na Zachodzie, jednak możemy mieć pewność, że jeszcze w tym roku zapoznamy się z tym tytułem. W ostatnim czasie Bandai Namco systematycznie wrzuca na nasz rynek nawet najdziwniejsze japońskie pozycje.

Warto pamiętać, że edycja Rage Burst to rozszerzona wersja God Eater 2. Deweloperzy wcześniej wspominali, że zaoferują graczom wiele wyśmienitych rozszerzeń, które przebudują i zarazem rozbudują pozycję pod niemal każdym względem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: