Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2015 16:04
Prezes Take-Two twierdzi, że kontrowersje wokół DLC do Evolve to dobra sprawa
570V

Prezes Take-Two twierdzi, że kontrowersje wokół DLC do Evolve to dobra sprawa

Zapewne pamiętacie dość burzliwą sytuację związaną z dodatkami do Evolve. Wydawca przedstawił wiele możliwości otrzymania dodatków i mnogość opcji nie spodobała się graczom. Z tego powodu sprawę postanowił skomentować prezes Take-Two – Strauss Zelnick.

Wydawca Evolve zaproponował graczom cztery możliwości otrzymania nowych bestii, skórek oraz łowców. Ta zdecydowanie niecodzienna sytuacja została przyjęta przez zainteresowanych w krytyczny sposób i nawet dyrektor kreatywny Turtle Rock Studios – Phil Robb – postanowił odpowiedzieć na krytykę (tutaj znajdziecie szczegóły).

Gra zadebiutuje w przyszłym tygodniu, więc sprawa jest ciągle żywa. W tej sytuacji sprawą zainteresował się sam prezes Take-Two, który twierdzi, że to zamieszanie jest pozytywną sytuacją:

„Myśląc o wszystkich kontrowersjach, stwierdzam, że jest to dobra sytuacja. Ludzie mogą spierać się o model biznesowy, jednak sądzę, że dostarczenie fantastycznego tytułu, który konsumenci dobrze znają, spowoduje, że chętnie będą za to płacić. I wszystko na to wskazuje.”  

Zelnick stwierdził, że Evolve jest „jedyną grą w historii”, która wygrała wyróżnienie Game of Show na E3 i Gamecomie w tym samym roku.

„Nigdy nie lubię stwierdzać sukcesu przed premierą, ale wszelkie wiadomości wydają się być dobre. Więcej tego tematu nie skomentuję. Miejmy tylko nadzieję, że następnym razem, ogłoszę świetne wyniki finansowe.”

Evolve zadebiutuje na rynku 10 lutego. 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/04/take-two-ceo-on-evolves-dlc-controversy-generally-speaking-is-a-good-thing/

Tagi: 2K Games evolve phil robb strauss zelnick take-two turtle rock studios