Dragon Ball: Xenoverse 2 wciąż żywe. Twórcy ogłosili wydanie wersji na PS5 i XSX|S

Gry
699V
Dragon Ball Xenoverse 2
Kajetan Węsierski | 02.03, 11:30

Dragon Ball: Xenoverse 2 to gra, którą na swój sposób można nazwać fenomenem. Jakby bowiem nie spojrzeć, mówimy o produkcji, która zadebiutowała w 2016 roku - oznacza to, że za kilka miesięcy będzie mogła świętować swoje ósme urodziny i... Cały czas cieszy się stosunkowo dużą popularnością. Gracze dalej przesiadują na serwerach bijatyki z uniwersum Smoczych Kul, a twórcy nie przestają oferować nowych aktualizacji.

I tym razem ponownie to potwierdzają, choć nie ma tu mowy o kolejnej paczce postaci. Tym razem deweloperzy poszli w ślady Dragon Ball FighterZ. Zgodnie z ogłoszeniem, produkcja doczeka się wersji na nowe generacje konsol! Tak jest, po ponad trzech lata funkcjonowania ery PS5 i XSX|S, także druga część Dragon Ball Xenoverse doczeka się odpowiednich poprawek i ulepszeń.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na pełną listę szczegółów musimy jeszcze nieco poczekać i prawdopodobnie jej ujawnienie jest kwestią kilku najbliższych tygodni. Już teraz wiemy jednak, że aktualizacja wyląduje na serwerach 24 maja, a więc za nieco ponad dwa miesiące. Cóż, pewnie nie przyniesie to twórcom kolejnych milionów sprzedanych kopii, ale na pewno przedłuży nieco żywot samej produkcji. I być może dowodzi, że na potencjalne Xenoverse 3 jeszcze poczekamy.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper