Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.02.2015 09:02
Pierwsze osoby już ukończyły The Order: 1886 - czas rozgrywki to tylko 5 godzin?
2995V

Pierwsze osoby już ukończyły The Order: 1886 - czas rozgrywki to tylko 5 godzin?

Wczoraj mogliśmy obejrzeć oficjalne rozpakowywanie edycji kolekcjonerskiej The Order: 1886, która kosztuje ok 300 zł. Dziś pora na kolejną porcję wiadomości o tym exclusivie na PS4. Tym razem piszemy o długości rozgrywki w najnowszej produkcji Readty at Dawn.

Ile zabierze nam przejście The Order: 1886? Deweloperzy niespecjalnie chcą mówić na ten temat. Podpowiedź pojawiła się jednak na samym PlayStation Network. Dzięki usłudze PSNProfiles można podglądać trofea innych graczy poprzez zwykłą przeglądarkę internetową. Po wejściu w profil wMikkel okazuje się, że gość zdobył trofeum dotyczące zaliczenia kampanii w 4 godziny i 52 minuty.

Niektóre serwisy zaczęły już trąbić, że to czas, który trzeba poświęcić na zaliczenie The Order: 1886. Taka informacja jest nie do końca prawdziwa, bo rzeczona wartość naliczana jest od momentu zdobycia pierwszego osiągnięcia, a nie od samego startu kampanii.

Zamieszanie wyjaśnia sam wMikkel, który napisał, jak otrzymał swoją kopię gry na forum PSNProfiles:
 

"Zwykle w biurze PlayStation otrzymujemy promocyjne kopie gier przed premierą. Te kopie są również wysyłane do recenzentów. Nie otrzymałem mojego pierwszego trofeum na starcie gry, ale nie mogę również powiedzieć, by zdobycie początkowego osiągnięcia zabrało mi 5 godzin!


Wygląda zatem na to, że możemy liczyć na ok. 6-9 godzin zabawy. Tę wersję zdaje się potwierdzać użytkownik Verendus z forum NeoGAF, który napisał z kolei, że przejście The Order: 1886 zabrało mu ok. 10 godzin przy spokojnym tempie eksploracji.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/04/early-the-order-1886-player-debunks-rumor-on-five-hour-long-playthrough/

Tagi: playstation 4 sony the order: 1886