Gry na PS5 i PS4 w promocji. Wyjątkowa Oferta Weekendowa na głośne tytuły AAA w PS Store

Gry
9427V
Promocja PS Store Wyjątkowa Oferta Weekendowa
Iza Łęcka | 01.03, 10:28

Na PS Store nieoczekiwanie wystartowała Wyjątkowa Oferta Weekendowa, która szczególnie ucieszy użytkowników abonamentu PS Plus. Gracze mogą liczyć nawet o 88% przy ważnej subskrypcji, a w zestawieniu nie brakuje bardzo solidnych produkcji.

Sony systematycznie oferuje w swoim cyfrowym sklepie różnego rodzaju wyprzedaże zachęcające do zakupów. Tego typu działanie odpowiada przedstawionej już w zeszłym roku strategii – przedsiębiorstwo chce promować cyfrową dystrybucję i zachęcać graczy do wykupienia PS Plus, dlatego co jakiś czas zapewnia dodatkowe atrakcje dla tej grupy odbiorców.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od połowy tygodnia możecie sprawdzić Mega Promocję, w której uwzględniono wiele pozycji w niższych cenach, tymczasem przedsiębiorstwo uruchomiło kolejną promocję.

Akcja zatytułowana Wyjątkowa Oferta Weekendowa powinna przede wszystkim zwrócić uwagę subskrybentów PlayStation Plus, bowiem ta aktywna usługa uprawnia do sięgnięcia po gry w niższych cenach. A jest w czym wybierać – na liście znalazło się ponad 100 tytułów.

Wyjątkowa Oferta Weekendowa - wybrane gry z promocji:

Kompletna lista produkcji, wchodzących w skład promocji, jest dostępna pod TYM LINKIEM.

Promocja trwa do końca 4 marca, zatem macie jeszcze nieco czasu, by przejrzeć ofertę i wybrać najbardziej korzystne propozycje, które odpowiadają Waszym upodobanim i wzmocnią cyfrową bibliotekę.

Źródło: PS Store

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper