Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2015 14:28
Kolejne informacje o fabule Rise of the Tomb Raider
1162V

Kolejne informacje o fabule Rise of the Tomb Raider

Od wczoraj napływają do nas informacje dotyczące Rise of the Tomb Raider. Znamy już wiele ekscytujących szczegółów, jednak autorzy postanowili wypowiedzieć się jeszcze na temat fabuły. Uwaga – wiadomość zawiera spoilery związane z poprzednią odsłoną serii.

Gracze, którzy ukończyli ostatnią pozycję Lary Croft, pewnie doskonale pamiętają ostatni pojedynek. Pani archeolog zmierzyła się z „nieśmiertelną istotą” – to wydarzenie wstrząsnęło bohaterką, która spędziła rok życia, aby zrozumieć i udowodnić to co zobaczyła.

Przez swoje badania znana archeolog chce odnaleźć Kitezh – jest to mityczne miasto znajdujące się w Rosji. Właśnie z tego powodu Lara trafia na Syberię.

W pozycji zawędrujemy do jeszcze jednej, znaczącej lokacji, ale autorzy aktualnie nie chcą się wypowiadać na ten temat.

Warto wiedzieć, że Syberia jest bezlitosna i Croft musi obawiać się nie tylko wrogów w postaci innych ludzi. W grze pojawią się niedźwiedzie, wilki oraz… Bardzo niebezpieczna pogoda. Wyzwania fizyczne i środowisko naturalne przetestują bohaterkę w bardzo ekstremalny sposób.

Dyrektor kreatywny pozycji – Noah Hughes – powiedział, że twórcy chcą uchwycić ten moment, gdy Lara jest niepewna swojej tożsamości, kierunku swoich działań oraz nawet zdolności do przeżycia.

Wiele szczegółów dotyczących pozycji znajdziecie tutaj.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/02/04/crystal-dynamics-shares-new-rise-of-the-tomb-raider-details

Tagi: Crystal Dynamics Rise of the tomb raider Square Enix