Wielki hit Netflixa osiąga niesamowity wynik! 21,2 mln wyświetleń na całym świecie w ciągu pierwszych 4 dni

Filmy/seriale
36128V
Netflix
Łukasz Musialik | 28.02, 15:13

Netflix może być dumny ze swojej nowej adaptacji kultowej kreskówki „Awatar: Ostatni Władca Wiatru". Serial, który zadebiutował na platformie 22 lutego 2024 roku, zgromadził w ciągu pierwszych czterech dni aż 21,2 miliona „odtworzeń”. 

To oznacza, że „Avatar” był najchętniej oglądanym tytułem na Netflixie w tygodniu od 19 do 25 lutego. Taki wynik jest imponujący, zwłaszcza jeśli porównamy go z innymi wielkimi adaptacjami na Netflixie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Awatar wyprzedził o 13% świetnie oceniane „One Piece” z sierpnia 2023 roku, który miał 18,5 miliona „odtworzeń” w pierwszych czterech dniach. „One Piece” doczeka się drugiego sezonu, ale nie wiadomo czy seria z Awatarem w postaci jakiegoś nowego filmu / serialu będzie kontynuowana.

Recenzje i reakcje na Awatara są mieszane, ale nie tak negatywne jak w przypadku „Cowboy Bebop”, który został skasowany po słabo przyjętym pierwszym sezonie w 2021 roku. IGN ocenił „Awatara” na 7/10, pisząc, że serial „wzbogaca oryginalną historię nowym, znaczącym materiałem, ale jego zawrotne tempo, przeładowane dialogi i nierówne efekty nie są do końca zbalansowane". 

Źródło: twitter.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper