Nowe Dying Light oficjalnie zapowiedziane! Za kilka dni ruszy kampania promocyjna nadchodzącego tytułu

Gry
13237V
Dying Light 2
Igor Chrzanowski | 25.02, 19:31

Dying Light wyrosło na światową potęgę i jedną z najlepiej sprzedających się serii o zombiakach w historii naszej branży. Po dwóch udanych tytułach zapowiedziano kolejną grę sygnowaną kultową marką.

Pierwsze Dying Light rozeszło się w szalonym nakładzie aż 30 milionów egzemplarzy, zaś wydane w 2022 roku Dying Light 2 zdobyło już ponad 5 milionów nabywców. Czy świetna marka Techlandu przebije ten wynik jeszcze bardziej? Z pewnością tak, ale najnowsza produkcja z żywymi truposzami raczej nie jest tym czego się spodziewacie. Polacy wraz z Glass Cannon Unplugged, czyli autorami między innymi Apex Legends: The Board Game, w końcu pokazali nam pierwsze materiały z ujawnionego kilka miesięcy temu projektu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dying Light: The Board Game oficjalnie nadchodzi i zapowiada się na to, że autorzy pragną przenieść cyfrowe doznania do realnego planszowego świata. Już 27 lutego na Kickstarterze ruszy kampania crowdfundingowa mająca na celu finansowe wsparcie gry oraz jej promocję, a chyba naprawdę jest na co czekać. Planszówkowe Dying Light ma nam zaoferować unikalny system parkour, efektowne sposoby na pozbywanie się truposzy oraz kilka innych fascynujących atrakcji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Kickstarter

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper