Najnowszy hit Netflixa podbił ranking oglądalności. Kolejni widzowie przekonują się do historii

Filmy/seriale
51172V
Netflix logo
Iza Łęcka | 23.02, 09:47

Streamingowy gigant w każdym tygodniu dostarcza kolejne nowości na serwery, jednakże tylko nieliczne produkcje cieszą się aż tak dobrą oglądalnością jak najnowszy serial z Sofią Vergarą. Aktorka znana z roli we „Współczesnej rodzinie” zaskoczyła widzów ostatnią kreacją przestępczyni.

„Narcos” jest jednym z hitów dostępnym na platformie Netflix, który przez lata przyciągał miliony odbiorców przez ekrany, nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwo dalej współpracuje z twórcami serialu i chętnie przedstawia kolejne historie powiązane ze światowym narkobiznesem. „Griselda” jest najlepszym przykładem, jak firma jest w stanie oferować angażujące opowieści, które cieszą się zaskakującą popularnością.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deadline informuje, że to właśnie serial „Griselda” jest najnowszym liderem wśród najchętniej oglądanym oryginalnych serii streamingowych w zestawieniu Nielsena. W dniach od 22 do 28 lutego żaden inny serial nie cieszył się większym zainteresowaniem niż najnowsza produkcja platformy Netflix.

„Griselda” w przedstawiony okresie uzyskała oglądalność na poziomie 1,59 mld minut, tym samym osiągając znacznie lepszy rezultat od poprzedniego lidera, czyli „Bluey” z Disney+ (1,25 mld). Sukces jest jednak znaczący, ponieważ Netflix przygotował tylko sześć odcinków miniserialu, natomiast australijska animacja o pieskach oferuje aż 151 epizodów.

„Reacher”, czyli dobrze odbierana propozycja od Amazonu, znalazł się na drugim miejscu wśród oryginalnych seriali (741 mln minut, 16 odcinków). W zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji uwzględniono także dwie nowości z 2024 roku – „American Nightmare” (676 mln minut) oraz „Fool Me Once” (669 mln minut).

Sukces „Griseldy” powinien jak najbardziej dać Netflixowi wiatr w żagle i zachęcić do rozwijania podobnych opowieści.

Źródło: Deadline.com

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper