Amazon Prime Video idzie za ciosem. Od jutra dostępny film, którego nie można przegapić!

Filmy/seriale
23941V
Amazon Prime Video
Łukasz Musialik | 22.02, 17:45

Już jutro, 23 lutego 2024 roku, na platformie Prime Video zadebiutuje film dokumentalny „Kuba”, poświęcony życiu i karierze legendarnego polskiego piłkarza Jakuba Błaszczykowskiego. To druga współpraca Amazon Prime i Papaya Films po dokumencie „Lewandowski Nieznany”, który ukazał się w marcu 2023 roku.

Film „Kuba” przedstawi niezwykłą i emocjonalną historię 109-krotnego reprezentanta Polski, byłego kapitana drużyny narodowej, dwukrotnego mistrza Niemiec i zdobywcy pucharu Niemiec z Borussią Dortmund. W filmie zobaczymy wzloty i upadki Kuby, prywatne życie i drogę do sukcesu. Nie zabraknie emocji, trudnych tematów i szczerych do bólu słów – płynących nie tylko z ust samego bohatera, ale także jego bliskich i zasłużonych postaci z piłkarskiego świata, takich jak Jürgen Klopp, Robert Lewandowski, Marco Reus czy Adam Nawałka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Film „Kuba” będzie kolejnym dokumentem sportowym osadzonym w świecie piłkarskim, który trafi na platformę Prime Video. Wcześniej widzowie mogli oglądać „Lewandowski Nieznany”, który ujawnił wyjątkową drogę, jaką przebył młody człowiek z małego miasta w Polsce, aby stać się jednym z najlepszych napastników swoich czasów, jak również pokazał zmianę jego sposobu myślenia i to, jak przekroczył granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim.

Oba filmy są dostępne dla polskich klientów w serwisie Prime Video wyłącznie w ramach subskrypcji. Prime Video ma również w swojej ofercie setki innych popularnych filmów, seriali i programów telewizyjnych, w tym nagradzane Amazon Originals.

Źródło: Youtube.com

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper