Uncharted 2 nabiera rozpędu. Mark Wahlberg komentuje temat kontynuacji hitu Sony

Filmy/seriale
1494V
Uncharted recenzja
Mateusz Kucharski | 22.02, 12:58

Sony cały czas inwestuje w produkcje filmów i seriali, które oparte są na podstawie ich największych growych hitów. Jednym z takich filmów jest Uncharted z 2022 roku. Na temat kontynuacji, po raz kolejny wypowiedział się Mark Wahlberg. Aktor miał otrzymać informację, że scenariusz jest już gotowy oraz, że powinien zacząć zapuszczać wąsa.

Japońska korporacja znana jest z opowiadania świetnych historii w tworzonych przez siebie grach. Nic dziwnego, że Sony chce wykorzystać najpopularniejsze ze swoich marek, i przenieść je na inny format. Niedawno otrzymaliśmy serial The Last of Us od HBO, a w produkcji są takie adaptacje jak Ghost of Tsushima, God of War, Horizon. Choć Uncharted 2 nie doczekało się jeszcze oficjalnego potwierdzenia, jeden z czołowych aktorów zdradził, że prace nad kontynuacją trwają.

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie rozmowy z serwisem Screen Rant, Mark Wahlberg, odtwórca roli Victora Sullivana, powiedział, że niedawno otrzymał telefon od studia zajmującego się przygotowywaniem filmu, które poinformowało go, że scenariusz jest już gotowy. Aktor dostał też zalecenie aby zaczął zapuszczać wąsa.

Właściwie to dostałem dzisiaj telefon, że mają scenariusz. Nie mogę zapuścić prawdziwej brody i wąsów, ale powiedzieli: "Zacznij zapuszczać wąsy. To trochę potrwa". Chciałbym zobaczyć, jaka będzie historia i dokąd zaprowadzi nas ta przygoda. Ale jestem podekscytowany; wiem, że widzowie naprawdę pokochali pierwszą część, więc zobaczymy.

Wahlberg już wcześniej informował, że trwają prace nad scenariuszem (o czym zresztą pisaliśmy na PPE), lecz jak widać, sytuacja nabrała rozpędu. Decyzja Sony o stworzeniu kolejnej części nie jest zaskakująca. Uncharted stało się kasowym hitem zarabiając ponad 400 milionów dolarów, przy budżecie około 120 milionów. Recenzenci ocenili film stosunkowo słabo. W serwisie Rotten Tomatoes, Uncharted otrzymał średnią ocen na poziomie 40%. Wrażenia widzów były w tym przypadku dużo lepsze, gdyż średnia wyniosła aż 90%.

Jeżeli nie mieliście okazji zapoznać się jeszcze z filmem z Tomem Hollandem oraz Markiem Wahlbergiem w rolach głównych, to jest on obecnie dostępny do obejrzenia na Netflixie.

Źródło: Screen Rant

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper