Last Epoch może popsuć szyki Diablo 4. Sprzedaż dogania Helldivers 2! Przeciążone serwery i pochwały RPG

Gry
3886V
LAst Epoch
Bartosz Dawidowski | 22.02, 11:08

Wygląda na to, że wydawca Diablo 4 ma się już czego obawiać, bo konkurencyjna produkcja, wykonana w bardzo podobnym stylu, stała się właśnie bestsellerem na Steam i zgarnia masę pochwał. Chodzi o Last Epoch.

Last Epoch ma szansę zdetronizować nawet Helldivers 2! Obecnie to druga najlepiej sprzedająca się gra na platformie cyfrowej dystrybucji Valve, zaraz za Helldivers 2. W grze bawiło się wczoraj, poprzez Steam, ok. 150 tysięcy osób równocześnie. Gra już może się pochwalić mocną średnią na Steam (83%).

Dalsza część tekstu pod wideo

Last Epoch wylądowało właśnie w wersji 1.0 na Steam, wychodząc z wczesnego dostępu. Tytuł stał się nagle tak popularny, że jego serwery są obecnie przeciążone. Mogą w związku z tym występować problemy z logowaniem i lagi. Autorzy przepraszają za kłopoty i zapewniają, że działają w kierunku poprawy sytuacji, stwierdzając, że po najświeższych działaniach "serwery stały się całkiem stabilne".

Zagraliście już w Last Epoch? A może mieliście do czynienia z tym tytułem już w fazie Early Access? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tym RPG.

Źródło: https://steamdb.info/stats/globaltopsellers/

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper