Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2015 14:58
Kojima chciałby zagrać w remake Metal Gear Solid z otwartym światem
1041V

Kojima chciałby zagrać w remake Metal Gear Solid z otwartym światem

Ojciec serii Metal Gear Solid w trakcie Taipei Game Show wypowiedział się na temat powrotu Metal Gear Solid. Kojima chciałby zagrać w ten tytuł, jednak jest jeden, duży problem. 

Hideo Kojima ma teraz bardzo napięty harmonogram. Znany twórca przygotowuje między innymi dwa wielkie projekty – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza). W tej sytuacji deweloper nie może stworzyć upiększonej wersji Metal Gear Solid.

Kojima podkreślił, że chciałby zagrać w poprawioną odsłonę serii MGS, która w dodatku charakteryzowałaby się otwartym światem, ale nikt nie chce przygotować tego projektu.

Charyzmatyczny autor podkreślił, że do przygotowania tego tytułu potrzebne są nie tylko narzędzia oraz silnik, ale również odpowiednia ekipa.

Do produkcji dzieła niezbędne byłoby zatrudnienie świetnych programistów, którzy pewnie wolą tworzyć swoje pozycje, niż bawić się w kotlety. Z tego powodu gra jest aktualnie tylko i wyłącznie marzeniem sennym wielu graczy z całego świata.

A Wy, zagralibyście w odpicowaną wersję Metal Gear Solid? ;)

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/02/kojima-would-like-a-current-gen-open-world-remake-of-metal-gear-solid-but-no-one-wants-to-make-it/

Tagi: Hideo Kojima Kojima Productions metal gear solid