Outcast – A New Beginning: zobacz zwiastun sequela kultowej gry z 1999 roku i wypróbuj tytuł przed zakupem!

Inf. prasowa
824V
Outcast – A New Beginning
Łukasz Musialik | 21.02, 21:57

Jeśli lubisz przygodowe gry akcji z otwartym światem i klimatem SF-fantasy, to koniecznie sprawdź Outcast – A New Beginning, nadchodzącą grę od Appeal Studio i THQ Nordic. Gra zapowiada się jako pełna emocji i humoru podróż po egzotycznej planecie Adelpha, gdzie czekają na ciebie niezwykłe stworzenia, starożytne ruiny i roboci najeźdźcy. Wciel się w Cuttera Slade’a, byłego żołnierza, który musi pomóc lokalnym mieszkańcom w walce o wolność.

Na kanale YouTube THQ Nordic (poniżej) pojawił się najnowszy zwiastun gry, który w 1 minucie pokazuje jej piękną grafikę, ciekawą fabułę i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli chcesz samodzielnie wypróbować grę, to koniecznie pobierz wersję demonstracyjną, dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Demo pozwoli ci zagrać w pierwszy rozdział gry i zapoznać się z jej mechanikami.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

undefined

Wersję demonstracyjną możesz pobrać z tych miejsc:

Jeśli Ci się spodoba, możesz ją zamówić w przedsprzedaży — zarówno standardowe wydanie pudełkowe, jak i specjalną edycję kolekcjonerską, zawierającą figurkę (24 cm), steelbook, ścieżkę dźwiękową (3 CD) i artbook. Outcast – A New Beginning ma się ukazać 15 marca 2024 roku na PC i konsole w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej. Nie przegap tej okazji i koniecznie sprawdź jak prezentuje się duchowy następca kultowego Outcasta z 1999 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper