Xbox wrzuci swoje gry na inne konsole, a Limited Run Games umieści je na płytach. Znamy pierwsze tytuły

Gry
1995V
Xbox gry w pudełkach
Grzegorz Cyga | 21.02, 20:06

Xbox potwierdził pierwsze tytuły, które trafią na inne konsole. Jednak to nie koniec dobrych wieści, bo część z nich doczeka się wydań fizycznych.

Niedawno Xbox ujawnił, które gry w niedalekiej przyszłości pojawią się na PlayStation 5 i Nintendo Switch. Warto jednak zauważyć, że Microsoft kładzie spory nacisk na dystrybucję cyfrową i do tej pory żaden z tych tytułów nie otrzymał pudełkowego wydania. To się jednak wkrótce zmieni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Popularna w branży firma Limited Run Games ogłosiła nawiązanie współpracy, na mocy której wyda dwa tytuły na nośnikach fizycznych.

Pierwszym z nich będzie Pentiment. Co istotne, sprzedaż będzie ograniczona czasowo, bo zamówienia na produkcję stworzoną przez Obsidian Entertainment będzie można składać jedynie od 22 lutego do 24 marca.

Natomiast drugim tytułem jest Hi-Fi Rush. Co ciekawe, firma wyda fizyczne wydanie nie tylko dla wersji na PlayStation 5, ale także na Xbox Series X, która do tej pory nie była dostępna. Jednak w tym przypadku nie podano jeszcze konkretnej daty dla startu zamówień przedpremierowych. 

Źródło: Limited Run Games

Komentarze (155)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper