Ekskluzywny tytuł z Xboxa podbija internet przed pokazem Nintendo. Gra trafi na inne konsole w tym tygodniu?

Gry (plotka)
2777V
Nintendo Xbox
Łukasz Musialik | 20.02, 16:12

Hi-Fi RUSH to gra „zręcznościowo-muzyczna”, która jak na razie jest ekskluzywnym tytułem na Xboxa i PC. Jedna już w tym tygodniu może się to zmienić! Gra ukazała się w 2023 roku i zyskała popularność za swoją oryginalną rozgrywkę. Teraz, według najnowszych plotek, gra ma trafić na inne konsole, w tym na Switcha. Czy to prawda? Dowiemy się już jutro.

Nintendo zapowiedziało, że 21 lutego odbędzie się „partner showcase”, na którym pokaże gry od swoich partnerów, które ukażą się na Switchu w pierwszej połowie 2024 roku. Wśród nich może być Hi-Fi RUSH, która jest już dostępna na Xboxie i PC. Na Twitterze gra stała się trendem, a wielu fanów wyraża nadzieję, że zobaczą ją na Switchu. Niektórzy twierdzą, że gra jest wręcz stworzona na tę konsolę i nadaje się idealnie na krótkie pojedyncze sesje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox nie potwierdził ani nie zaprzeczył tym plotkom. W zeszłym tygodniu firma ogłosiła, że „cztery gry z Xboxa trafią na inne konsole w przyszłości”. Hi-Fi RUSH była pierwszą grą, którą większość graczy obstawiała, jakoby miała pojawić się na innych platformach. Pozostałe trzy to Sea Of Thieves, Pentiment i Grounded. 

Czy Hi-Fi RUSH zadebiutuje na Switchu? Czy Xbox ma jeszcze jakieś niespodzianki dla fanów Nintendo? Aby się tego dowiedzieć, trzeba będzie poczekać do jutrzejszego Nintendo Direct: Partner Showcase.

Źródło: purexbox.com

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper