Cameron Monaghan znany ze „Star Wars Jedi: Ocalały” chciałby zagrać w filmie Cala, ale pod pewnymi warunkami 

Gry
3059V
Star Wars Jedi: Ocalały
Łukasz Musialik | 19.02, 21:09

Cala Kestisa znamy z gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon i Star Wars Jedi: Ocalały. W postać gry wciela się aktor Cameron Monaghan. To on nadaje głos i wygląd bohaterowi, który jest jednym z ostatnich ocalałych rycerzy Jedi. Czy Monaghan chciałby zagrać Cala także w filmie lub serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen? Tak, ale pod pewnymi warunkami.

Monaghan wyznał, że byłby zainteresowany powtórzeniem roli Cala w projekcie live-action, ale tylko jeśli miałoby to sens dla historii i postaci. Nie chciałby, żeby Cal pojawiał się tylko dla ozdoby lub po to, aby zaspokoić fanów. Chciałby, żeby Cal miał znaczenie i wpływ na fabułę. Aktor wspomniał o tym podczas panelu na FanExpo Vancouver 2024, gdzie opowiadał o swojej karierze.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktor zagrał Cala w dwóch grach: Star Wars Jedi: Upadły Zakon i Star Wars Jedi: Ocalony. W obu grach śledzimy losy Cala, który ucieka przed Imperium i próbuje odbudować Zakon Jedi. Gry cieszyły się dużym sukcesem i pochwałami od graczy i krytyków. Monaghan potwierdził, że pracuje nad trzecią częścią serii, która ma się ukazać w 2025 roku.

Nie wiadomo, czy Cal Kestis pojawi się w jakimś live-action projekcie z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na razie możemy oglądać inne produkcje, takie jak The Mandalorian, The Book of Boba Fett czy Obi-Wan Kenobi. Czy chcielibyście zobaczyć Cala na żywo? Czy to właśnie ten aktor powinien go zagrać? 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Star Wars Jedi: Ocalały.

Źródło: videogameschronicle.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper