PS Plus Premium z kolejną wersją próbną. Gracze mogą sprawdzić mocny tytuł z zeszłego roku

Gry
1556V
PS Plus
Mateusz Kucharski | 19.02, 15:31

Sony regularnie rozbudowuje bibliotekę wersji próbnych wchodzących w skład PlayStation Plus Premium. Od niedawna, gracze mogą sprawdzić grę, której rozwój zajął twórcom wiele lat. Wersja próbna Dead Island 2 jest dostępna dla wszystkich osób, które opłacają najdroższy wariant abonamentu.

Wersje próbne umożliwiają osobom, które posiadają subskrypcję PlayStation Plus Premium, zapoznać się z wybranymi tytułami. Wersje te są oczywiście ograniczone czasowo, więc gdy limit zostanie przekroczony, gracze tracą możliwość dalszego grania w triala. Dead Island 2 jest kolejnym tytułem, z którym mogą zapoznać się gracze. Czas, jaki mamy do dyspozycji to 2 godziny.

Dalsza część tekstu pod wideo

O ofercie, za pośrednictwem serwisu X, poinformował również wydawca Dead Island 2, czyli PLAION.

Trzeba przyznać, że Sony nie przestaje oferować ciekawych gier, w ramach wersji próbnych. Na początku tego miesiąca otrzymaliśmy aż trzygodzinną wersję próbną nowej części Alana Wake'a. Później, Sony udostępniło swój największy hit z 2023 roku - Spider-Mana 2 (2 godziny). Teraz, gracze mogą wyruszyć do postapokaliptycznego świata, aby powybijać trochę zombie. Część graczy będzie oczywiście niepocieszonych, gdyż tak jak wspomniałem, to przetestowania gry wymagana jest subskrypcja PlayStation Plus Premium.

Dead Island 2 zostało zapowiedziane w 2014 roku. Przez długi czas nie otrzymywaliśmy żadnych informacji na temat produkcji, pojawiały się nawet głosy, że gra mogła zostać anulowana. Ostatecznie trafiła na rynek w 2023 roku i została ciepło przyjęta przez graczy. W serwisie metacritic, przyznali oni grze oceny, o średniej wynoszącej 77%. Recenzenci natomiast 73%. Na pochwałę zasługiwała optymalizacja, gdyż gra, działała bardzo dobrze, nawet na konsolach poprzedniej generacji.

Źródło: Twitter/X

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper