Następca Overcooked na zwiastunie premierowym. PlateUp! zadebiutowało na konsolach

Gry
982V
PlateUp! #2
Kajetan Węsierski | 18.02, 14:30

Umówmy się - wielu z nas lubi czasem pograć w tytuły kooperacyjne. Jasne, zazwyczaj ciągnie nas do tych największych hitów singleplayer albo pozycji nastawionych na otwarte rozgrywki przez sieć, ale niekiedy dobrze jest po prostu wygodnie usiąść się na kanapie z bliskimi i wspólnie pocieszyć się kreatywnością konkretnych deweloperów. To świetna opcja wspólnego spędzenia czasu! 

I na szczęście kolejne studia coraz lepiej zdają sobie z tego sprawę, serwując nam przeróżne wariacje na temat kooperacyjnej zabawy. Czasem w formie mocno nastawionej na fabułę i wymagania (jak seria Trine albo znakomite It Taks Two), a niekiedy z naciskiem na komedię, zabawę fizyką, czy wspólny śmiech (jak w Overcooked, czy też Moving Out – Szalone przeprowadzki).

Dalsza część tekstu pod wideo

A jeśli już wspomniałem o Overcooked, to możemy zgrabnie przejść do głównego tematu wpisu - PlateUp! Tak się bowiem składa, że gra, która zadebiutowała w 2022 roku na PC, trafiła niedawno także na wszystkie konsole! I jeśli wspomniana wcześniej seria o gotowaniu wbrew przeciwnościom losu przypadła Wam do gustu, to jest ogromna szansa, że z PlateUp! będzie podobnie. Produkcja z jednej strony podobna, ale z drugiej zupełnie inna. 

Zresztą - zachęcam do sprawdzenia zwiastuna premierowego, który rozwieje wiele z Waszych wątpliwości: 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper