SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2015 14:01
Ponad 20 minut czystej rozgrywki z klimatycznego Silence: The Whispered World 2
717V

Ponad 20 minut czystej rozgrywki z klimatycznego Silence: The Whispered World 2

Od niedawna wiemy, że Silence: The Whispered World 2 trafi na kolejną platformę – tytuł zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Autorzy opublikowali świetny materiał przedstawiający rozgrywkę. O tej grze będzie bardzo głośno! 

Niemieckie studio Daedalic Entertainment przygotowuje naprawdę intrygującą opowieść. Gra będzie przygodówką, dzięki której poznamy historię szesnastoletniego chłopaka o imieniu Noah. Bohater przenosi się do magicznego świata, gdzie chce odnaleźć swoją siostrę – w tym miejscu odbywa się wojna i gracze muszą dołączyć do grupy rebeliantów.

Pierwotnie tytuł został zapowiedziany wyłącznie na komputery osobiste. Później autorzy wspomnieli o wersji na PlayStation 4, a od zeszłego piątku na ten tytuł mogą czekać również posiadacze Xboksów One.

Jak zobaczycie poniżej produkcja charakteryzuje się fenomenalną oprawą wizualną i... Zapowiada się świetnie. Gry point-and-click są rzadkością na konsolach, więc na pewno fani takich pozycji po zobaczeniu tego materiału będą z niecierpliwością wyczekiwać na premierę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Daedalic Entertainment gameplay silence: the whispered world 2