Dragon's Dogma 2 z „nieograniczoną liczbą klatek na sekundę”. Hideaki Itsuno zareagował na plotki

Gry
1244V
Dragon's Dogma 2
Iza Łęcka | 14.02, 09:20

Reżyser Dragon's Dogma 2 długo trzymał w niepewności graczy, jednakże w końcu zabrał głos i potwierdził bardzo dobrą wiadomość. Oczekiwany od wielu lat RPG nie będzie męczył fanów rozgrywką w 30 fps.

Dragon's Dogma 2 jest dużą produkcją Capcomu, która elektryzuje wielu graczy, lecz w ostatnim czasie nie zabrakło serii niepokojących informacji. Tytuł nie otrzymał polskiej lokalizacji, jest dostępny w wyższym standardzie cenowym, co więcej, pojawiły się plotki dotyczące dziwnej decyzji deweloperów – RPG miał oferować rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Długo czekaliśmy na reakcję Capcomu i choć firma jeszcze nie przedstawiła szczegółów trybów rozgrywki, to Hideaki Itsuno ogłosił, że gra zapewni zabawę w „nieograniczonej liczbie klatek na sekundę”.

Dragon's Dogma 2 ukaże się z nieograniczoną liczbą klatek na sekundę!

Deweloper w wątku nie ujawnił, o jakich platformach mówi, lecz na pytanie dotyczące konsol zareagował, dając „serduszko”, co możemy odebrać jako potwierdzenie, że także na PS5 i XSX|S nie będziemy grać w 30 fps. Jak na razie nie wiemy jednak, jakie tryby graficzne zostały opracowane przez studio.

Dragon's Dogma 2 zadebiutuje za 37 dni i od premiery będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz na komputerach osobistych. Roger miał już okazję zagrać w tytuł – zapoznajcie się z jego wrażeniami z rozgrywki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dragon's Dogma II.

Źródło: Hideaki Itsuno

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper