Kompendium wiedzy o SEGA Dreamcast już w sprzedaży. Ruszyły zamówienia na Dreamcast Extreme

Gry
1099V
Extreme Dreamcast już w sprzedaży
Iza Łęcka | 13.02, 12:31

Przed fanami ostatniej konsoli Segi niemała gratka. W połowie maja na rynek zmierza specjalne wydanie PSX Extreme w całości poświęcone Dreamcastowi. Opracowane we współpracy z częścią zgRedów, którzy mają wciąż DC w sercu, youtuberami oraz osobami prężnie działającymi na DeCekowej scenie, kompendium wiedzy można już nabyć w promocyjnej cenie.

Dreamcast Extreme

Kup Dreamcast Extreme – link do aukcji na Allegro

W połowie maja na rynku zadebiutuje DREAMCAST EXTREME, czyli specjalne wydawnictwo magazynu PSX Extreme, które pozwoli nam cofnąć się o ponad 20 lat, kiedy japoński producent wydał Dreamcasta. Twórcy najnowszego numeru pragną nam przybliżyć nie tylko okoliczności istnienia konsoli, ale również szereg ciekawostek.

„Można by rzec, chcieliście - to macie. Kultowa konsola Segi z zakręconym logosem, była najczęściej przez Was wymieniana jako następna w kolejce do bycia Extreme. Magazyn poświęcony w całości temu sprzętowi zmierza na rynek i już teraz możecie złożyć zamówienie na specjalne wydawnictwo poświęcone w całości konsoli SEGA DREAMCAST.

„5 powodów, którymi Sega uśmierciła Dreamcasta”, przegląd dziwnych akcesoriów, Dreamcast vs. Playstation 2, sprawa polskich lokalizacji i gier, jakie zadebiutowały na sprzęcie, historia Shenmue czy porównanie produkcji idealnie przeniesionych z automatów arcade to tylko kilka z głównych tematów, jakich możecie się spodziewać na 116 stronach Szmatławca. Oczywiście nie zabraknie recenzji największych hiciorów.

Dreamcast Extreme 2

Dreamcast Extreme

Dreamcast Extreme

Gdzie kupić Dreamcast Extreme?

Numer kupicie na Allegro – ruszyła właśnie przedsprzedaż Dreamcast Extreme, a do wyboru jest 5 stylizowanych okładek nawiązujących do czasów sprzętu z takich produkcji jak Sonic Adventure, Shenmue, Virtua Fighter 3, House of Dead 2 czy limitowana wersja z X-Ray licząca zaledwie 299 egzemplarzy.

Kup Dreamcast Extreme – link do aukcji na Allegro

Obecnie uruchomiono przedsprzedaż specjalnego wydania, w trakcie której za magazyn zapłacicie 29,99 zł. Regularna cena wydania wynosi 34,99 zł. Decydując się na preorder, otrzymacie okolicznościową naklejkę. Publikacja nie będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej.

Źródło: PSX Extreme

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper