Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 29.03.2010 11:58
Rynek Xbox Live: 24.03.2010
918V

Rynek Xbox Live: 24.03.2010

Wraz z najnowszą aktualizacją Rynku Xbox Live w sekcji Arcade, kończy się promocja "Block/House Party", o której niedawno pisałem. W tym tygodniu Microsoft nie oferuje nam żadnych gier retro - ale dostajemy zapowiadany dawno temu Game Room. Gratis, ale... xxxxx

 

... ale za gry trzeba będzie zapłacić extra, od 200 do 400 MSP. Darmowa jest sama usługa, która pozwoli nam poczuć klimat starych salonów w cyfrowej wersji, na ekranie telewizora i przy udziale naszego xboksowego awatara (tak, wiem - kiepska namiastka dawnych czasów). Jednak aby pograć w szeroki zestaw oferowanych w Game Room gier, trzeba je zakupić, każdą z osobna. Sprytne - ale ktoś z Was jeszcze nie przyzwyczaił się, że bezustannie sięga się nam do kieszeni? Żeby było śmieszniej (a może tragiczniej?), Internet zalała fala skarg, że usługa nie funkcjonuje prawidłowo - po ściągnięciu nie można jej załadować (lub bardzo długo to trwa), a konsola lubi się zawiesić.

 

 

Aby dodać Game Room (plik ma 280 MB) do listy ściągania na Xboksie 360 - kliknijcie tutaj. Poniżej pełna lista gier dostępnych na starcie:

 

 

Adventure
Armor Battle
Asteroids Deluxe
Astrosmash
Centipede
Battlantis
Crystal Castles
Gravitar
Lunar Lander
Red Baron
Combat
Finalizer
Football
Tempest
Jungler
Millipede
Outlaw
Road Fighter
Realsports Tennis
Sea Battle
Scramble
Skiing, Mountain Madness/Super Pro
Space Armada
Space Hawk
Shao-lin's Road (Kicker)
Star Raiders
Super Cobra
Sub Hunt
Tutankham
Yar’s Revenge

Tagi: dlc game room Microsoft xbox live