Resident Evil 4 Remake z permanentną obniżką ceny. Capcom zachęca do swojego zeszłorocznego hitu

Gry
6552V
Resident Evil 4
Iza Łęcka | 12.02, 11:21

W zeszłym roku Capcom wrzucił na rynek pełne odświeżenie Resident Evil 4. Gra została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy, lecz nadszedł czas, by po tylu miesiącach zachęcić kolejnych odbiorców jeszcze jednym aspektem – przeceną.

Na początku lutego Capcom zaprezentował kompletne wydanie odświeżenia kultowego horroru z Leonem S. Kennedym, którego premiera odbyła się w zeszłym tygodniu. W złotej edycji klienci otrzymają podstawową wersję gry, dodatki Separate Ways i The Merceneries oraz pakiet Extra DLC Pack.

Dalsza część tekstu pod wideo

Z okazji premiery rozbudowanego wydania Capcom postanowił przecenić Resident Evil 4 Remake – jest to dobry moment na kupienie produkcji, której cena jest obecnie niższa na PlayStation Store o 43%.

Resident Evil 4 Remake jeszcze kilka dni temu mogliśmy kupić w cyfrowych sklepach za około 299 zł, tymczasem obecnie horror wyrwiecie już za 169-179 zł:

Nowa cena jest oczywiście związana z zeszłotygodniową premierą Resident Evil 4 Gold Edition – zestaw kupicie za 219 zł:

To całkiem dobra okazja, by sprawdzić chociażby podstawową wersję odświeżenia, które było jedną z najlepiej ocenianych gier 2023 roku – tytuł zebrał oceny na poziomie 92%.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Resident Evil 4 (Remake).

Źródło: PlayStation Store / Xbox Store / Steam

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper