The Boys na nowym zwiastunie z okazji Super Bowl. Za Amerykę, za wolność i za bohaterów

Filmy/seriale
3631V
Homelander The  Boys
Igor Chrzanowski | 11.02, 19:08

To już dziś. Tej nocy odbędzie się największe sportowe wydarzenie roku, a na nim zobaczymy masę nowych reklam, zwiastunów i zapowiedzi, wśród których będzie kilka pewniaków oraz kilka nowinek. Z tej okazji korzysta już serial The Boys.

Jak powszechnie wiadomo, Amazon Prime mocno inwestuje w rozwój swojego superbohaterskiego uniwersum w ramach którego dostaliśmy już The Boys oraz Gen V. Teraz z okazji zbliżającego się finału Super Bowl udostępniono nowy materiał promujący czwarty sezon uwielbianego przez wszystkich serialu, który to skupia się na firmie Vought International, fikcyjnej firmie związanej z lore serialu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy spot trwa niecałą minutę i prezentuje nam jaka to wspaniała jest rzeczona korporacja. Być może są już globalistami, ale zaczynali od Ameryki i to na niej się skupiają. Całość ma nas wprowadzić w takim pompatyczny klimat wielkiego kapitalizmu, walki o dobroć, równość i braterstwo, co oczywiście jest bujdą na resorach. Hype na czwarty sezon The Boys rośnie, ale czy Amazon dowiezie efekty?

Źródło: X/Twitter

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper