Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2015 10:35
Capcom ujawnia Dragon's Dogma Online - mamy pierwsze konkretne informacje!
965V

Capcom ujawnia Dragon's Dogma Online - mamy pierwsze konkretne informacje!

O nowym erpegowym projekcie Capcom donosiliśmy już kilka razy. Firma jakoś nie mogła zebrać się do jego oficjalnego ujawnienia tej produkcji. Famitsu właśnie zdradziło jednak, że rzeczona gra będzie tematem przewodnim najnowszego wydania sławnego japońskiego magazynu. [AKTUALIZACJA]

W nowym numerze Famitsu, który pojawi się na rynku już 29 stycznia, pojawi się obszerna zapowiedź Dragon's Dogma Online (na 18 stron). Póki co na stronie Famitsu możemy ujrzeć tylko tytuł i logo nowej produkcji od Capcomu. Niestety nie podano jeszcze na jakie platformy trafi tytuł.

Szykujcie się już 29 stycznia na masę informacji o Dragon's Dogma Online. W Famitsu powinny pojawić się również pierwsze screenshoty. Fakt, że "zapka" zajmuje aż 18 stron wskazuje raczej na wysoki budżet tej produkcji. Miejmy zatem nadzieję, że to nie kolejna ciekawostka free-2-play, ale naprawdę konkretna pozycja na XONE i PS4.

AKTUALIZACJA:

W Sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat Dragon's Dogma Online. Gra trafi na PS4, PS3 i PC. Reżyserem produkcji jest Kent Kinoshita i głównym producentem Hiroyuki Kobayashi.

W grze będziemy przemierzać Lestarię w 4-osobowej drużynach. Możliwe będzie zabranie ze sobą towarzyszy broni sterowanych przez SI, a nie tylko poleganie na obecności innych graczy. Lobby w grze pomieści maksymalnie 100 osób.

Walka pozostaje podobna do poprzednich odsłon. Ścierać się będziemy z wielkimi potworami, na które trzeba się wdrapywać, by je zgładzić. Eksploracja odbywać się będzie w sandboksowym środowisku, które jeszcze będzie rozbudowywane przez regularne aktualizacje.

Model biznesowy Dragon's Dogma to free-2-play.

Źródło: http://www.famitsu.com/news/201501/27070186.html

Tagi: Capcom dragon's dogma japonia