Suicide Squad: Kill the Justice League z wymaganiami sprzętowymi. Studio chce ratować projekt dzięki graczom

Gry
1349V
Suicide Squad: Kill the Justice League.
Iza Łęcka | 12.01, 12:45

Najnowszy projekt Rocksteady Studios zmierzył się z niemałą krytyką dziennikarzy, którzy zdecydowanie spodziewali się innego doświadczenia. Twórcy najwyraźniej mają jednak nadzieję, że gracze będą w stanie podzielić się pozytywniejszymi informacjami zwrotnymi, więc zezwolili na dzielenie się spostrzeżeniami.

W zeszłym roku odbyły się testy Suicide Squad: Kill the Justice League, dzięki którym część entuzjastów elektronicznej rozgrywki mogła na własnej skórze przekonać się o pomysłowości doświadczonego studia. Deweloperzy nie omieszkali jednak wprowadzić NDA, co poskutkowało ogromnymi ograniczeniami w publikacji materiałów z gry czy opinii dotyczących gameplayu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie brakowało jednak graczy, którzy łamali embargo, w związku z czym w sieci znalazło się wiele fragmentów rozgrywki. Rocksteady Studios chyba pokłada nadzieję w społeczności i ich pozytywnych komentarzach na temat Suicide Squad: Kill the Justice League, dlatego zezwoliło na publikację tekstów.

Użytkownicy mogą mówić o swoich wrażeniach, lecz nadal muszą wstrzymać się przed publikacją filmików czy screenów. Czy to pomoże zyskać grze nieco lepszy rozgłos przed premierą? Uczestnicy podobno dobrze się bawili i podzielili się obiecującymi informacjami zwrotnymi.

Jednocześnie potwierdzono ostateczne wymagania sprzętowe dla Suicide Squad: Kill the Justice League – do rozgrywki na minimalnych ustawieniach nie potrzebujemy mocnego PC, ale warto zwrócić uwagę, że producent wspomina o wymogu posiadania dysku SSD.

undefined

Źródło: X/ Twitter: suicidesquadRS

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper