Suicide Squad: Kill the Justice League na długim materiale. Gameplay, płynna zmiana postaci i... spoilery

Gry
2087V
Suicide Squad: Kill The Justice League
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2023, 19:25

Już bez większej zapowiedzi i zaproszenia graczy na prezentację, Rocksteady Studios właśnie opublikowało 2. odcinek prezentujący szczegóły z Suicide Squad: Kill the Justice League. Twórcy ponownie pokazują sporo rozgrywki i pozwalają przygotować się na zabawę.

Suicide Squad Insider to specjalna seria Rocksteady Studios, dzięki której deweloperzy chcą przedstawiać nowe informacje dotyczące przygody. Firma zdaje sobie sprawę, że musi przekonać wielu graczy do swojej wizji i z tego powodu przygotowano bardzo rozbudowane materiały.

Dalsza część tekstu pod wideo

Harley Quinn, King Shark, Deadshot i Captain Boomerang to główni bohaterowie nadciągającego widowiska, ale nie jest tajemnicą, że złole potrzebują odpowiedniego wsparcia, by pokonać obdartych ze zdrowych zmysłów superbohaterów.

Najnowszy odcinek Suicide Squad Insider potwierdza, że w Suicide Squad: Kill the Justice League skorzystamy z pomocy kilku dodatkowych postaci – można odnieść wrażenie, że ten film jest odpowiedzią na ostatni przeciek, ponieważ deweloperzy potwierdzają dodatkowych złoczyńców, którzy pojawią się w grze. 

Rocksteady Studios kolejny raz pozwala nam sprawdzić bardzo rozbudowany film z Suicide Squad: Kill the Justice League, na którym widzimy masę ujęć z rozgrywki. 

Twórcy chcą, by gracze „odkrywali” Uniwersum DC i podczas rozgrywki będziemy poznawać nie tylko szereg ciekawostek z historii, ale także poznamy nowe szczegóły dotyczące świata i samego gameplayu.

W Suicide Squad: Kill the Justice League nie brakuje dostosowania broni czy też samych postaci (umiejętności) – deweloperzy obiecują „niemal nieograniczone” strategiczne i osobiste opcje. W trakcie gry mamy stworzyć „własną” postać. 

Film pokazuje płynną zmianę bohatera podczas rozgrywki solo, a także zawiera... spoilery. Studio ostrzega, że w pewnym momencie zdradza fabularne szczegóły, ale część informacji pojawiło się w ostatnim przecieku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper