Deweloperzy Call of Duty niezadowoleni z żartu podczas TGA. Twórcy krytykują podejście do tematu

Gry
6028V
Gwiazdor God of War wyśmiał nowe Call of Duty - Christopher Judge
Kajetan Węsierski | 09.12.2023, 11:30

Temat Call of Duty: Modern Warfare III i długości kampanii, jaką przygotowali deweloperzy, był przedmiotem wielu debat. Gracze i dziennikarze bardzo długo debatowali nad tym, czy nawet w przypadku produkcji nastawionej na multiplayer - a jednak oferującej tryb dla pojedynczego gracza - nie jest to za mało. Temat podchwyciła masa osób, a i ja dałem się tym rozważaniom pochłonąć przy okazji jednego z tekstu, które w okresie premiery nowego CoD-a opublikowałem.

Co jednak ciekawe, kwestię podchwycono nawet szerzej. Podczas tegorocznego The Game Awards temat, w żartobliwy sposób, poruszył Christopher Judge - aktor głosowy wcielający się w Kratosa. Otworzył on całe wydarzenie, stwierdzając, że jego zeszłoroczne przemówienie "było dłuższe niż tegoroczna kampania Call of Duty". Biorąc pod uwagę komentarze w Internecie, można było dostrzec, że zdecydowana większość odebrała te słowa z dużym luzem. Cóż, nie wszyscy byli w stanie tak do tego podejść.

Dalsza część tekstu pod wideo

I mowa tu o deweloperach Call of Duty, którzy nie ukrywali podirytowania poruszeniem tak drażliwego tematu na dużej imprezie, którą oglądają miliony ludzi na całym świecie. Niektórzy postanowili odbić piłeczkę, a jeszcze inni stwierdzili, że "choć słyszeli gorsze teksty, to na takim evencie po prostu nie wypada". Widać na pierwszy rzut oka, że nie jest to kwestia przyjemna dla twórców najnowszej odsłony. A Wy jak zapatrujecie się na tego typu żarty?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper