Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III

6,1
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.0
XSX|S 6.4
PC 4.3
PS4 6.0
XONE 3.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sledgehammer Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
10.11.2023
Europa:
10.11.2023
Polska:
10.11.2023
Producent:
Sledgehammer Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
10.11.2023
Europa:
10.11.2023
Polska:
10.11.2023

Poradnik Call of Duty: Modern Warfare III

cod mw3 poradnik
Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

Call of Duty Modern Warfare 3 - poradnik. Kampania fabularna, misje, tryby, buildy, bronie, operatorzy
PS5 XSX|S PC PS4 XONE

Recenzja redakcji

Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

5.0
Call of Duty: Modern Warfare 3 – recenzja gry. Gorzej być nie może
PS5 XSX|S PC PS4 XONE

Call of Duty: Modern Warfare III - opis gry

Call of Duty: Modern Warfare III to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Sledgehammer Games i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Fabuła - Call of Duty: Modern Warfare III

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania kontynuuje wydarzenia ukazane w Modern Warfare II. Fabuła gry koncentruje się wokół knowań Władimira Makarowa. Terrorysta spędził ostatnie lata w więzieniu, ale jego armia działała, poszerzała wpływy i gdy antagonista otrzymał szanse to szybko rozpoczął plan, w którym twórca organizacji Wewnętrzny Krąg nie bierze jeńców, a nawet nie patrzy na potencjalne, krótkofalowe konsekwencje swoich działań. Jego zadaniem jest rozpętanie burzy, której skutki przewrócą aktualny porządek świata.

Rozgrywka - Call of Duty: Modern Warfare III

Zawartość gry wygląda z grubsza jak w poprzednich częściach cyklu. Twórcy oddali do naszej dyspozycji: singlową kampanię, multiplayer i tryb zombie. Ta pierwsza składa się z misji liniowych i – to nowość – bardziej otwartych misji bojowych, w których otrzymujemy większą swobodę działania w kwestii tego, jak podchodzić do realizowania wytycznych. W zmaganiach pomaga nam widoczna na ekranie mapka.

Jeśli chodzi o multiplayer, twórcy przygotowali na premierę szesnaście map (plus dodatkowe udostępniane po premierze jako DLC). W Modern Warfare III pojawiają się klasyczne tryby, jak i zupełnie nowe oraz takie, które wracają po dłuższej przerwie. Zupełnie nowy jest Cutthroat, w którym rywalizuje sześć osób (po trzy na drużynę), z kolei po nieco dłuższej przerwie wraca War z Call of Duty: WWII.

Tryb zombie to z kolei tryb PvE dla 24 osób podzielonych na kilka drużyn. Zmagania rozgrywają się na dużej mapie, po której grasują żywe trupy i kierowani przez sztuczną inteligencję inni przeciwnicy. Naszym zadaniem jest realizować wytyczne i gromadzić loot. Po 45 minutach rozgrywki pojawia się niebezpieczne zjawisko zwane Aether Storm, które stopniowo pochłania coraz większe połacie mapy, co oznacza, że mamy 15 minut na ewakuowanie się ze zdobyczami. Warto dodać, że misje w trybie zombie spaja narracyjna otoczka.

Wideo - Call of Duty: Modern Warfare III

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper