Assassin’s Creed Mirage wkrótce otrzyma Nową Grę+. Ubisoft potwierdza szczegóły

Gry
651V
Assassin's Creed Mirage
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2023, 18:29

Francuska korporacja opublikowała dobrą wiadomość dla graczy, którzy wciąż czekają na obiecaną aktualizację do Assassin’s Creed Mirage. Gra w przyszłym tygodniu otrzyma Nową Grę+, więc gracze będą mogli wrócić do przygody.

Premiera Assassin’s Creed Mirage odbyła się na początku października i już kilka dni po debiucie pojawiły się wiadomości od graczy, którzy prosili studio o przygotowanie trybu Nowa Gra+. Zainteresowani chcą powrócić do opowieści i już wkrótce zawartość trafi do gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Firma opublikowała drugą wiadomość dotyczącą nowości zmierzających do Assassin’s Creed Mirage i choć New Game+ zostanie zaoferowany graczom w przyszłym tygodniu, to na bardziej wymagającą zabawę zaczekamy do przyszłego roku. Na początku 2024 roku tytuł Ubisoftu otrzyma Permadeath Mode.

Witajcie Asassyni!

Nowa Gra+ dla Assassin’s Creed Mirage pojawi się w przyszłym tygodniu! Zanurz się ponownie w podróż Basima, korzystając ze swoich aktualnych postępów i nowych nagród.

Zespół nadal pracuje nad trybem permadeath, który ma zostać wydany w aktualizacji na początku 2024 roku. 

Ubisoft wcześniej informował, że gracze nie mogą liczyć na duże, pełnoprawne dodatki do Assassin’s Creed Mirage, ponieważ firma nie zamierza rozwijać mniejszej historii. Jak wiadomo ukończenie tytułu zajmuje 15 godzin i w tym wypadku nie powinniśmy oczekiwać kolejnych opowieści, które pozwolą nam poznać następne sekrety z Bagdadu.

Według przecieków, w 2024 roku zadebiutuje Assassin’s Creed Red, który zaprowadzi graczy do Japonii, ale aktualnie nie poznaliśmy żadnych informacji na temat gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Assassin’s Creed

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper