12 gier za darmo na Nintendo Switcha. Polacy zapraszają na wielką promocję

Gry
13362V
Joy-Con
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2023, 18:03

Posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na kolejną promocję zorganizowaną przez No Gravity Games. Firma w najbliższych dniach zaoferuje graczom aż 12 gier za darmo – zainteresowani muszą przygotować się na specjalną ofertę.

No Gravity Games zaprasza graczy na swoją największą promocję w 2023 roku. Firma w najbliższych dniach rozda aż 11 gier, ale jednocześnie zainteresowani mogą sięgnąć po dodatkowy tytuł – łącznie otrzymacie aż 12 tytułów za darmo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Switchmas Wonderland rozpocznie się 11 grudnia i zainteresowani będą mogli każdego dnia odebrać jedną grę za darmo – dopiero na finał Polacy zaoferują graczom aż dwa tytuły za darmo. Pojawiają się tutaj jednak dwa haczyki: użytkownicy muszą posiadać amerykańskie konta w eShopie (można zmienić region) oraz dysponować jedną grą No Gravity Games w swoim katalogu.

Gracze jednak nie muszą tak naprawdę sięgać do portfela i wydawać pieniędzy na produkcję, ponieważ klienci otrzymają pierwszą pozycję za zapisanie się do newslettera.

Odbierz swoją pierwszą grę: Rozpocznij świętowanie, odbierając swoją pierwszą grę, odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych, po prostu posiadając DOWOLNĄ grę z portfolio No Gravity Games. Jeśli nie posiadasz żadnej gry, możesz otrzymać darmowy tytuł, zapisując się do newslettera NGG przed rozpoczęciem wydarzenia tutaj.

Wystarczy, że zapiszecie się do newslettera, by otrzymać pierwszą grę, a następnie od 11 grudnia będziecie mogli odbierać kolejne gry. No Gravity Games podkreśla ważny szczegół – fani muszą odbierać wszystkie tytuły. Jeśli przykładowo przegapicie produkcję z 13 grudnia, to nie będziecie mogli odebrać kolejnych pozycji – w tej sytuacji niezbędne jest dokupienie tytułu (produkcje będą dostępne z dużymi rabatami).

Pełną prezentację promocji Switchmas Wonderland znajdziecie poniżej.

Źródło: Informacja prasowa - No Gravity Games

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper