GTA 6 i prawdziwy Joker z Florydy. Lawrence Sullivan zareagował na zwiastun Grand Theft Auto 6

Gry
10129V
GTA 6 x Joker z Florydy
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2023, 15:24

Pierwszy zwiastun GTA 6 jest pełny prawdziwych wydarzeń z Miami, więc mogliśmy mieć pewność, że niektóre osoby mogą zareagować na materiał i odpowiedzieć Rockstar. „Joker z Florydy” nagrał wiadomość do deweloperów Grand Theft Auto 6.

W zwiastunie GTA 6 pojawia się kilka scen, które są żywo wyjęte z rzeczywistości. Deweloperzy wykorzystali viralowe momenty i pokazali kilka wydarzeń – mieszkańcy Stanów Zjednoczonych bardzo łatwo połączyli materiał z głośnymi sytuacjami z Miami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lawrence Sullivan jest jedną z „gwiazd” materiału, ponieważ to właśnie na jego wizerunku wzorowali się twórcy zwiastuna z Grand Theft Auto 6. Na jednej ze scen widzimy mężczyznę mającego sporo tatuaży na twarzy.

Chcąc lepiej zrozumieć sytuację musimy wrócić do 2017 roku, ponieważ to właśnie w tym czasie w amerykańskich mediach pojawił się Lawrence Sullivan – mężczyzna dzięki swojemu wyglądowi został nazwany przez dziennikarzy „Jokerem z Florydy”.

Zwiastun GTA 6 widział prawdziwy Lawrence Sullivan, który postanowił wykorzystać okazję i zyskać trochę dodatkowej sławy. Joker z Miami zaczął nagrywać Tik Toki dotyczące materiału z Grand Theft Auto 6, a nawet opublikował wiadomość do Rockstar Games.

@lawrence.sullivan0 #florida #jokerchallenge #gta6 #gta6trailer #gta6new #facetattoo ♬ original sound - Lawrence Sullivan

Źródło: Dexerto.com

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper