Xbox Game Pass z dużymi ogłoszeniami na The Game Awards? Microsoft ponownie zaprasza na imprezę

Gry
2249V
Xbox Game Pass x The Game Awards
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 19:35

Microsoft już wcześniej potwierdził, że szykuje ogłoszenia na The Game Awards, ale najwidoczniej gracze mogą oczekiwać zapowiedzi, które nie będą związane wyłącznie z pokazem nowych lub oczekiwanych gier. Na imprezie nie zabraknie wiadomości związanych z Xbox Game Pass.

Producent Xboksów już pod koniec listopada zaprosił graczy na The Game Awards. Firma obiecuje ogłoszenia i wielu graczy obstawia, że podczas wydarzenia zobaczymy między innymi datę premiery Hellblade 2. Tytuł według plotek ma trafić na rynek na początku 2024 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na The Game Awards, które odbędzie się w nocy z czwartku na piątek, najwidoczniej nie zabraknie ważnych informacji dla klientów Xbox Game Pass. Microsoft zaprasza klientów usługi do oglądania wydarzenia.

Microsoft zachęca subskrybentów Xbox Game Pass do oglądania Game Awards w czwartek 

[Wiadomość - przyp. red.] Pojawiła się też w aplikacji Samsung TV. Nigdy nie widziałem, żeby reklamowali to w ten sposób. Mam nadzieję, że warto i jest kilka dużych rzeczy

W tym miejscu warto przypomnieć, że według oficjalnej informacji na The Game Awards poznamy datę premiery Baldur's Gate 3 na Xboksach. Część graczy wierzy, że tytuł zadebiutuje podczas wydarzenia, a niektórzy nawet mają nadzieję na premierę w ramach Xbox Game Pass.

Czy możemy liczyć na aż tak wielką bombę? Trudno powiedzieć, ale najwidoczniej na The Game Awards nie zabraknie ogłoszeń dla klientów Xbox Game Pass.

Źródło: ZakkenKloot

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper