Recenzje Arizona Sunshine 2 zachęcają do gry. Premierowy zwiastun nowej produkcji dla entuzjastów VR

Gry
1126V
Arizona Sunshine 2
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 17:32

Wirtualna rzeczywistość potrzebuje wielu mocnych gier, ale na szczęście część deweloperów doskonale zdaje sobie sprawę, jak wykorzystywać gogle VR i na rynku nie brakuje mocnych tytułów. Arizona Sunshine 2 może być jedną z najciekawszych tegorocznych produkcji dla posiadaczy PlayStation VR2.

Arizona Sunshine 2 to jak sama nazwa wskazuje kontynuacja gry opracowanej dla gogli VR i już teraz możemy potwierdzić, że deweloperzy ze studia Vertigo Games nie zawiedli. Gra zbiera naprawdę dobre oceny i nie brakuje zachwytów dotyczących opracowanej przygody.

Dalsza część tekstu pod wideo

Arizona Sunshine 2 jest od dzisiaj dostępny na PlayStation VR2 oraz Steam VR i wiele na to wskazuje, że posiadacze przykładowo PS VR2 nie powinni przejść obojętnie obok tego tytułu – gra zbiera oceny na poziomie 83%.

Dziennikarze w tym wypadku chwalą znakomitą grafikę, dobrą zabawę od początku do końca historii, którą w dodatku możemy przejść ze znajomym w kooperacji, a ponadto wiele opcji dostosowania rozgrywki sprawia, że gra nie wywołuje mdłości – nawet u osób, które mają z tym problem.

Deweloperzy zadbali o znakomity system strzelania, który idealnie odczytuje ruchy gracza, a warto podkreślić, że ukończenie opowieści zajmuje ponad 6 godzin, co jest progresem względem pierwszej części – w dodatku gracze mogą zainteresować się kolejnymi trybami.

Nie brakuje opinii, według których Arizona Sunshine 2 to idealna kontynuacja – gra powinna szczególnie zachwycić fanów pierwszej części.

Co w tej sytuacji się nie udało? Nie każdy będzie zadowolony z „cynicznego bohatera” i samego humoru, w trakcie rozgrywki możemy napotkać na sporadyczne błędy związane z mgłą, a niektóre mechaniki nie oferują odpowiedniego wprowadzenia.

Tak prezentują się pierwsze oceny Arizona Sunshine 2:

  • GamingTrend - 95 / 100,
  • Push Square - 8 / 10,
  • Press Start - 8 / 10,
  • The Beta Network - 8 / 10,
  • TechRaptor - 7.5 / 10.
Źródło: Opencritic i informacja prasowa PLAION Polska

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper