The Lord of the Rings: Return to Moria dostępny na PS5. Premierowy zwiastun zachęca fanów J.R.R. Tolkiena

Gry
1361V
LoTR: Return to Moria
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 20:37

Uniwersum Władcy Pierścieni zostało w ostatnich dniach rozbudowane o następną produkcję. The Lord of the Rings: Return to Moria trafiło teraz na PlayStation 5 i z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun

Pod koniec października The Lord of the Rings: Return to Moria trafiło na komputery osobiste i choć początkowo gra miała zadebiutować jednocześnie na PC i PS5, to deweloperzy na ostatniej prostej przełożyli premierę na PlayStation 5. Studio potrzebowało kilka dodatkowych tygodni na finalizację prac.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Lord of the Rings: Return to Moria nie jest standardową produkcją w uniwersum J.R.R. Tolkiena, ponieważ deweloperzy ze studia Free Range Games opracowali surwiwalowo-craftingową grę, która została osadzona w Czwartej Erze Śródziemia.

Gracze w tym wypadku otrzymują opowieść o krasnoludach, którzy wyruszają na nową przygodę – ich zadaniem jest odzyskanie legendarnego krasnoludzkiego miasta Moria w podziemiach Gór Mglistych. 

Twórcy w tym wypadku chcą nie tylko zaoferować gameplay związany z życiem krasnoludów, ale gracze mają otrzymać bogatą historię z uniwersum, która została wplątana w rozgrywkę. W tytule nie brakuje systemu budowania bazy, eksplorowania głębokich kopalni czy też rozbudowanego kreatora bohaterów.

The Lord of the Rings: Return to Moria oferuje kooperację do nawet ośmiu graczy – choć całą opowieść ukończycie także w pojedynkę. 

Grę kupicie w Polsce w dobrej cenie – The Lord of the Rings: Return to Moria na premierę zostało wycenione na 169 zł:

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper