GTA 6 powinno być zbanowane? Niektórym graczom nie podoba się „seksualizacja dzieci”

Gry
25220V
GTA 6 ban
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 15:33

Czy jakakolwiek część Grand Theft Auto jest przeznaczona dla najmłodszych? Zdecydowanie nie, ale jak widać nie brakuje osób, które nie wiedzą takich podstawowych informacji i domagają się „zbanowania GTA 6” z powodu pierwszego zwiastuna.

Pierwszy zwiastun GTA 6 jest pełen ciekawych szczegółów, które pozwalają graczom wyczekiwać na produkcję. Rockstar potrzebuje jeszcze sporo czasu, ale wiele na to wskazuje, że deweloperzy nie zawiodą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się okazuje... nie wszyscy są zadowoleni z materiału promującego GTA 6. Na X/Twitterze pojawiła się seria wpisów, według których Rockstar ma seksualizować dzieci za pomocą Grand Theft auto 6.

Jackson Hinkle opublikował wiadomość, która wygenerowała już ponad 1,4 mln wyświetleń i zainteresowany zachęca użytkowników portalu do pisania postów z hasztagiem „#BanGTA6”.

Dlaczego Syjoniści z @RockstarGames wydają tę SEKSUALIZOWANĄ grę wideo dla dzieci w Ameryce? Zacznij #BanGTA6 TRENDING już TERAZ!

Wiadomość dostrzegło wielu graczy, którzy dodali „informację kontekstową”, pokazując ważny szczegół – według ESRB gry z serii Grand Theft Auto nie są przeznaczone dla dzieci.

Możemy mieć pewność, że to początek podobnych akcji... GTA 6 zawsze wzbudza różnorodne opinie i pewnie nie inaczej będzie w przypadku GTA 6. Rockstar raczej nie może narzekać, ponieważ jest to dodatkowa promocja gier.

Źródło: Jackson Hinkle

Komentarze (270)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper