The Day Before trafia na rynek. Twórcy opublikowali odezwę do graczy

Gry
4086V
The Day Before trafi na PS5, XSX|S i PC. Znamy datę premiery i oglądamy gameplay z „sieciowego The Last of Us”
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 20:56

Już w tym tygodniu pierwsi gracze będą mogli sprawdzić wstępną wersję The Day Before, ale nadal wiele osób nie wierzy, że produkcja trafi na rynek. Studio postanowiło opublikować wiadomość do wszystkich graczy.

O The Day Before było głośno jeszcze w zeszłym roku. Tytuł był prezentowany jako „The Last of Us połączone z The Division”, a deweloperzy obiecywali znakomitą rozgrywkę. Fntastic miało jednak sporo problemów, zostało oskarżone o kradzież materiałów z innych gier, a nawet wiele osób uważało, że pozycja to wyłącznie oszustwo.

Dalsza część tekstu pod wideo

7 grudnia The Day Before trafi do Wczesnego Dostępu na Steam. Na początku gra będzie dostępna wyłącznie na PC, ale w tym czasie deweloperzy mają rozbudowywać produkcję i rozwijać zawartość wykorzystując opinie społeczności.

Studio jeszcze przed oficjalnym debiutem wystosowało odezwę do graczy, w którym firma zwraca się do kilku grup osób – na dobry początek zespół podkreśla, że stworzył The Day Before dla swoich fanów, by oni mogli świętować premierę, a następnie deweloperzy chcą „kontynuować ulepszanie gry i dodawanie zawartości”.

Fntastic odezwało się także do osób, które wciąż nie wierzą w The Day Before:

Stworzyliśmy tę grę również dla Was. Przyjmujemy każdy rodzaj krytyki i nie chowamy do Was urazy. Zanim ruszymy dalej razem, uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na kilka rzeczy:
Prosimy o wybaczenie, że nie robimy najlepszego marketingu i teaserów. Uczymy się czegoś nowego i doskonalimy się każdego dnia. Nie oskarżaj nas o oszustwo; to nieprawda. Od nikogo nie wzięliśmy ani grosza. Nie oskarżaj nas o kradzież assetów; to również nieprawda. Nasz zespół pracował dzień i noc przez pięć lat, aby nasza wymarzona gra stała się rzeczywistością. Proszę, nie lekceważ naszej pracy; to nie było łatwe. Jesteśmy tacy jak ty; ciężko pracowaliśmy. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że nasza gra w końcu ujrzy światło dzienne.

Twórcy odezwali się także do osób wspierających, którzy pomogli im przetrwać trudny czas, wszystkim streamerom autorzy The Day Before życzą wielu wyświetleń oraz nowych subskrybentów – deweloperzy nie zapomnieli także o wolontariuszach.

Wasze wsparcie pomogło nam dotrzeć do tego dnia. Wspieraliście nas w najciemniejsze noce i nie możemy się doczekać, aby dzielić z wami najlepsze dni.

Studio ma także tajemniczego partnera, który wierzył w projekt od samego początku. Czy jednak The Day Befor osiągnie sukces? Przekonamy się w najbliższych dniach.

Źródło: FntasticHQ

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper