GTA 6 – zwiastun wyciekł! Znamy rok premiery Grand Theft Auto 6

Gry
5779V
GTA 6
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2023, 23:51

Jutro o godzinie 15:00 Rockstar oficjalnie zaprezentuje GTA 6. Miliony graczy czeka na zwiastun, ale teraz możemy oficjalnie potwierdzić nazwę oraz rok premiery. Na przygodę przyjdzie nam zaczekać do 2025 roku.

Rockstar nie dopilnował materiału z GTA 6. Jeszcze wczoraj pojawiły się wyłącznie przecieki, według których mały fragment filmu został opublikowany przez syna jednego z pracowników studia odpowiedzialnego za grę, a teraz możemy zobaczyć cały trailer.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za wyciek prawdopodobnie odpowiada grupa związana z kryptowalutami – przez cały film widzimy napis „BUY $BTC”, który mimo wszystko pozwala sprawdzić kilka szczegółów z gry.

Na początku materiału widzimy jedną z bohaterek – kobieta o imieniu Lucia najwidoczniej wychodzi z więzienia (?) i może rozpocząć nowe życie. Po chwili obserwujemy kilka scen z Vice City – potwierdziły się plotki, według których twórcy będą chcieli prezentować wydarzenia niczym przez posty w Social Media.

Lucia na początku spotyka się ze swoim ukochanym i padają wymowne słowa „Ufasz?”, by po chwili duet rozpoczął napad... tak, materiał potwierdza, że w GTA 6 pojawi się Lucia (pierwsza grywalna kobieca postać w serii Grand Theft Auto). Gracze pokierują ukochanymi – deweloperzy w tym wypadku inspirowali się dwójką znanych przestępców (Bonnie i Clyde).

Zwiastun kończy się logiem „VI”, po chwili pojawia się napis „Grand Theft Auto”, a na końcu dorzucono napis „Coming 2025”.

[Aktualizacja #1]

Materiał po kilku minutach zniknął z X/Twittera, a konto „gta6trailerleak” zostało usunięte, ale oczywiście pojawiają się nowe źródła. 

W materiale możemy usłyszeć następujący utwór:

Źródło: gta6trailerleak

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper